رضایت پیش از سکس ، به سادگی یه چای دم کردن


۳۰ تیر ۱۳۹۴


زنان تی وی


رضایت در هر فعلی که بین انسان‌ها به وقوع می‌پیوندد از مهم‌ترین مؤلفه‌هاست. سکس هم فعلی است که بین دو انسان یا بیشتر اتفاق می‌افتد. به‌عبارت‌دیگر سکس یک فعل با دو فاعل یا بیشتر است و رضایت همه طرفین برای وقوع این فعل مهم‌ترین نکته است.

.

کلیپ کوتاه «رضایت، به‌سادگی یک چای دم کردن» به‌سادگی و به خوبی اهمیت رضایت همه طرفین را در سکس نشان می‌دهد.
.
اگر هنوز با رضایت گرفتن از طرف مقابلتان مشکل دارید، فرض کنید به جای سکس دارید برای او چای دم می‌کنید. شما می‌گویید: «هی! دلت یه لیوان چای می‌خواد؟» او می‌گوید: «ای‌ول! آره. بدجور هوس کردم چای بخورم. دستت درد نکنه.» در این صورت اکنون شما دیگر می‌دانید که طرف مقابل یک استکان چای می‌خواهد.
اما اگر شما بگویید: «هی! یه لیوان چای می‌خوای؟»  و طرف مقابل بگوید: «هووم، نمی‌دونم، خیلی هم هوس چای ندارم.» در این صورت شما می‌توانید برای او چای درست کنید یا نکنید، اما به خاطر داشته باشید درصورتی‌که چای دم‌کنید ممکن است او چای را ننوشد. نکته‌ی مهم اینجاست که اگر چای شما را نخواست، مجبورش نکنید که چای را بنوشد.
اینکه شما چای دم‌کرده‌اید، معنی‌اش این نیست که باید بایستید و ببینید که طرف مقابلتان دارد چای را می‌نوشد.
اگر طرف مقابل به شما گفت «نه، متشکرم، چای نمی‌خوام»، اصلاً برایش چای درست نکنید!  نه برایش چای درست کنید، نه مجبورش کنید چای بنوشد؛ و از اینکه چای نمی‌خواهد عصبانی نشوید! او چای میل ندارد! فقط همین!
یک امکان دیگر هم وجود دارد. اینکه او بگوید «بله لطفاً! دستت درد نکنه!»، اما وقتی چای حاضر می‌شود، او دیگر چای نخواهد. مشخصاً شما ناراحت می‌شوید چرا که برای چای زحمت‌کشیده‌اید، اما زحمت شما نمی‌تواند او را به نوشیدن چای مجبور کند. او موقع پیشنهاد شما هوس چای داشته اما اکنون دلش نمی‌خواهد و ممکن است تا زمان دم کشیدن چای نظر او عوض‌شده باشد.
این طبیعی است که انسان‌ها گاهی نظرشان عوض بشود و شما حق ندارید طرف مقابلتان را به نوشیدن چای مجبور کنید. شما باید به تغییر نظر او احترام بگذارید.
اگر کسی در حال و هوای خودش است و یا خواب است، برایش چای درست نکنید. طبعاً آدم‌ها وقتی خوابند چای نمی‌خواهند و نمی‌توانند به پرسش «چای می‌خوری» شما پاسخ بدهند. یا ممکن است کسی سرحال و بیدار باشد و شما که می‌پرسید «چای می‌خوای؟» بگوید «البته!»؛ ولی تا شما آب را جوش بیاورید و چای دم‌کنید، خوابش ببرد یا حس و حالش عوض بشود. در این صورت شما باید چای را کنار بگذارید و مطمئن بشوید که طرف مقابلتان راحت و امن خوابیده است.
این بسیار مهم است که شما کسی را به‌زور مجبور به نوشیدن چای نکنید. می‌توانید صبر کنید تا طرف مقابلتان بیدار شود. آن‌وقت اگر باز چای خواستند می‌توانید به او چای بنوشانید. توجه کنید! آدم‌های خواب چای نمی‌خواهند!
حالت دیگر این است که طرف مقابلتان چای می‌خواهد، آن را از شما می‌گیرد، شروع به نوشیدن می‌کند، اما قبل از تمام شدن چای خوابش ببرد. در این صورت باقی‌مانده‌ی چای را به‌زور در دهانش نریزید! استکان را کنار بگذارید و مطمئن شوید که امن و راحت خوابیده است. زیرا آدمی که خواب است، چای نمی‌خواهد!
باور کنید اگر یک نفر یک روز آخر هفته با شما یک استکان چای خورد معنی‌اش این نیست که هفت روز هفته از شما و با شما چای می‌خواهد. آدم‌ها توقع ندارند شما سرزده به خانه‌ی آنها بروید و به این دلیل که مثلاً هفته‌ی پیش چای خواسته بودند، بازهم برایشان چای درست کنید و مجبورشان کنید بنوشند.
اگر متوجه می‌شوید که مجبور کردن آدم‌ها به نوشیدن چای، وقتی دلشان نمی‌خواهد چقدر احمقانه است، پس چرا وقتی ماجرا به رابطه‌ی جنسی می‌رسد درکش سخت می‌شود؟ میل و رضایت حرف اول را می‌زند، چه در نوشیدن چای و چه در رابطه‌ی جنسی.
خب حالا من می‌روم برای خودم یک استکان چای بریزم!